WIMPY – NOWE

 

WIMPY I BIOLOGICZNA REAKCJA JĄDROWA W ORGANIZMIE CZŁOWIEKA

Wprowadzenie dla zwykłego czytelnika

Wydaje nam się, że nauka akademicka jest wyznacznikiem postępu ludzkości. Jednak to nie tam dokonuje się najważniejszych odkryć. Decydujące w tej materii są instytuty wojskowe, koncerny pracujące dla wojska i firmy farmaceutyczne zjednoczone w jeden wielki kartel, w których naukowcy pracujący za dużo większe pieniądze zgadzają się aby ich wyniki prac były utajnione. Nauka akademicka to tylko pewnego rodzaju wydmuszka. Nie podejmuje najbardziej naglących zadań przekraczających istniejące bariery, które kręgi polityczne celowo wprowadziły, aby nauka służyła utrzymaniu władzy.

Próba wysunięcia się przed szereg kartelu farmaceutycznego, w walce o władzę światową,  spowodowała, że niektóre pilnie strzeżone tajemnice zostały położone na stole tak, że wystarczy po nie sięgnąć. Okazuje się, że pseudoszczepionka, która wcale nie ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa, oparta jest na tak bardzo wyprzedzającej wiedzy, że profesorowie instytutów naukowych traktują ją jako magię. Nie potrafią wyjaśnić, jak to się dzieje, że około 30% zaszczepionych nabyło zatrważającej właściwości przyciągania do swego ciała przedmiotów metalowych i to niekoniecznie magnetycznych, co samemu możemy sprawdzać.

Zaprezentowana poniżej praca „WIMP-y i biologiczna reakcja jądrowa w organizmie człowieka”, dzięki zastosowaniu wysoce zaawansowanych metod badawczych, nie wykorzystywanych przez oficjalną naukę, pokazuje trzy ważne elementy zastosowanej technologii: wymuszenie zachodzenia biologicznej reakcji jądrowej w naszych organizmach, wytwarzanie niezbadanych przez oficjalną naukę cząstek ciemnej materii i ekspresję białek prionopodobnych, mających zdolność katalizowania reakcji jądrowej.

 

WIMP-y i biologiczna reakcja jądrowa w organizmie człowieka

Artykuł dotyczący odkrycia obecności cząstek ciemnej materii w naszych organizmach, ich generacji w reakcji biologicznej reakcji jądrowej i odpowiedzialnych za prowadzenie biologicznej reakcji jądrowej enzymów miedziowo-cynkowych.    (18 sierpnia 2021)

WIMPy i biologiczna reakcja jądrowa w organizmie człowieka (doc)

WIMPy i biologiczna reakcja jądrowa w organizmie człowieka (pdf)