Zrzutka na utrzymanie laboratorium i na badania

Pragnę Państwu bardzo podziękować za udział w zrzutce zorganizowanej jesienią ubiegłego roku przez nieocenioną Monikę Cichocką. Ale też podziękować Monice za jej nagłośnienie i Agni za jej techniczne zorganizowanie. Uzyskane fundusze umożliwiły mi utrzymanie laboratorium na przestrzeni kilku miesięcy, dzięki czemu mogłam zrobić wiele zupełnie nowych doświadczeń. Doświadczenia dotyczyły konstrukcji lepszych wersji spektroskopu cząstek pola torsyjnego, umożliwiającego badanie pierwiastków o wysokich masach, w sczególności badanie pierwiastka 115 wykorzystywanego w UFO do uzyskiwania antygrawitacji, ale też pierwiastków szlachetnych wykazujących nadprzewodnictwo w temperaturze pokojowej (obecność pary elektronowej Coopera) stowarzyszonych z pierwiastkiem 115, obecności całego tego układu pierwiastków w organizmach  żywych związanych z białkami prionowymi i neuromelaniną w mózgu w jakiś sposób powiązanych z pamiecią długoterminową i świadomością, również w czakramach, w ORME i ORMUS-ach, a obecność pierwiastka 115 w miejscach anomalii grawitacyjnych. I jeszcze inne zagadnienia.  Wszystko to znajdzie się tutaj na stronie internetowej. Jako że część badań była robiona na szybko w związku z nowo wyłoniającą się przestrzenią, która po prostu wciąga aby pójść jak najdalej, wiele pomiarów trzeba dokończyć lub wykonać dokładniej, aby mogły ukazać sie w formie artykułów. Pracy bardzo dużo. Tak naprawdę na wiele osób. Nadążam się zająć tylko częścią wyłaniających sie tematów

Zbiórka pieniędzy na moje badania została ponownie uruchomiona pod adresem: https://zrzutka.pl/badz9d , więc ponownie proszę Państwa o dołożenie sie do niej w miarę chęci i możliwości, w tej najprostszej formie, wspólnego odkrywania nowych światów, zupełnie odmiennych od tego czego uczyliśmy sie w szkole.

Poniżej tekst dotyczący poprzedniej zrzutki.

W związku z innowacjami rządowymi, które zablokowały mi korzystanie z pomieszczeń laboratorium, za które nie musiałam osobiście płacić i dzięki czemu mogłam skupić się na badaniach, teraz muszę wynajmować pomieszczenia na wolnym rynku, co oznacza, że mimo pomocy finansowej zaprzyjaźnionych osób połowę czasu zamiast na arcyciekawe badania przeznaczam na zarabianie pieniędzy na utrzymanie laboratorium, a drugą połowę na realizację możliwie niskokosztowych moich badań. Stąd i na mojej stronie ostatnio prawie nic się nie dzieje.

Dlatego zwracam się do szanownych Internautów o wsparcie zrzutki na moje badania zorganizowanej przez wspaniałą Monikę Cichocką, która potrafiła jako pierwsza w Polsce zorganizować telewizję internetową o coraz większej oglądalności, gdzie w swobodnych komentarzach nie ma agresji, oczerniania, zawiści i wywyższania własnego ja. To telewizja, której celem jest budowanie nowego świetlistego społeczeństwa o wysokiej wiedzy.

W ten sposób mieli by Państwo pewien współudział a więc i satysfakcję w odkrywaniu nowej wiedzy i tworzeniu wynalazków. Tym bardziej, że wokół mnie pojawiają się teraz wartościowe nowe osoby, zmierzające do unikalnych odkryć w szeroko rozumianej dziedzinie pól torsyjnych.

Z podziękowaniami i serdecznymi życzeniami dla wszystkich zaangażowanych osób, szybkiego pięcia się w górę na ścieżce duchowej i ścieżkach, które przynoszą nam nowe perspektywy.

Diana Wojtkowiak

Nowy adres zrzutki: https://zrzutka.pl/badz9d 

Adres mojego kanału na You Tube:  https://www.youtube.com/@drDianaWojtkowiakTorsionfield

Adresy telewizji Moniki Cichockiej:

YOU TUBE: https://www.youtube.com/channel/UCL3yh11ZGvbkWi3WY8525pw/videos

FACEBOOK: https://www.facebook.com/monikakwanty/?ref=pages_you_manage

TELEGRAM: https://t.me/monikacichocka/

My też prowadzimy badania. (widok z okna laboratorium)