Zrzutka na utrzymanie laboratorium i na badania

W związku z innowacjami rządowymi, które zablokowały mi korzystanie z pomieszczeń laboratorium, za które nie musiałam osobiście płacić i dzięki czemu mogłam skupić się na badaniach, teraz muszę wynajmować pomieszczenia na wolnym rynku, co oznacza, że mimo pomocy finansowej zaprzyjaźnionych osób połowę czasu zamiast na arcyciekawe badania przeznaczam na zarabianie pieniędzy na utrzymanie laboratorium, a drugą połowę na realizację możliwie niskokosztowych moich badań. Stąd i na mojej stronie ostatnio prawie nic się nie dzieje.

Dlatego zwracam się do szanownych Internautów o wsparcie zrzutki na moje badania zorganizowanej przez wspaniałą Monikę Cichocką, która potrafiła jako pierwsza w Polsce zorganizować telewizję internetową o coraz większej oglądalności, gdzie w swobodnych komentarzach nie ma agresji, oczerniania, zawiści i wywyższania własnego ja. To telewizja, której celem jest budowanie nowego świetlistego społeczeństwa o wysokiej wiedzy.

W ten sposób mieli by Państwo pewien współudział a więc i satysfakcję w odkrywaniu nowej wiedzy i tworzeniu wynalazków. Tym bardziej, że wokół mnie pojawiają się teraz wartościowe nowe osoby, zmierzające do unikalnych odkryć w szeroko rozumianej dziedzinie pól torsyjnych.

Z podziękowaniami

Diana Wojtkowiak

Adres zrzutki:  https://zrzutka.pl/p7upv2

Adres mojego kanału na You Tube:  https://www.youtube.com/@drDianaWojtkowiakTorsionfield

Adresy telewizji Moniki Cichockiej:

YOU TUBE: https://www.youtube.com/channel/UCL3yh11ZGvbkWi3WY8525pw/videos

FACEBOOK: https://www.facebook.com/monikakwanty/?ref=pages_you_manage

TELEGRAM: https://t.me/monikacichocka/

My też prowadzimy badania. (widok z okna laboratorium)