Priony w rękach bigfarmy

CZYM ZAJMUJE SIĘ KARTEL FARMACEUTYCZNY?

Wprowadzenie dla zwykłego czytelnika

Wydaje nam się, że nauka akademicka jest wyznacznikiem postępu ludzkości. Jednak to nie tam dokonuje się najważniejszych odkryć. Decydujące w tej materii są instytuty wojskowe, koncerny pracujące dla wojska i firmy farmaceutyczne zjednoczone w jeden wielki kartel, w których naukowcy pracujący za dużo większe pieniądze zgadzają się aby ich wyniki prac były utajnione. Nauka akademicka to tylko pewnego rodzaju wydmuszka. Nie podejmuje najbardziej naglących zadań przekraczających istniejące bariery, które kręgi polityczne celowo wprowadziły, aby nauka służyła utrzymaniu władzy.

Próba wysunięcia się przed szereg kartelu farmaceutycznego, w walce o władzę światową,  spowodowała, że niektóre pilnie strzeżone tajemnice zostały położone na stole tak, że wystarczy po nie sięgnąć. Okazuje się, że pseudoszczepionka, która wcale nie ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa, oparta jest na tak bardzo wyprzedzającej wiedzy, że profesorowie instytutów naukowych traktują ją jako magię. Nie potrafią wyjaśnić, jak to się dzieje, że około 30% zaszczepionych nabyło zatrważającej właściwości przyciągania do swego ciała przedmiotów metalowych i to niekoniecznie magnetycznych, co samemu możemy sprawdzać.

Zaprezentowana poniżej praca „WIMP-y i biologiczna reakcja jądrowa w organizmie człowieka”, dzięki zastosowaniu wysoce zaawansowanych metod badawczych, nie wykorzystywanych przez oficjalną naukę, pokazuje trzy ważne elementy zastosowanej technologii: wymuszenie zachodzenia biologicznej reakcji jądrowej w naszych organizmach, wytwarzanie niezbadanych przez oficjalną naukę cząstek ciemnej materii i ekspresję białek prionopodobnych, mających zdolność katalizowania reakcji jądrowej.

 

WIMP-y i biologiczna reakcja jądrowa w organizmie człowieka

Artykuł dotyczący odkrycia obecności cząstek ciemnej materii w naszych organizmach, ich generacji w reakcji biologicznej reakcji jądrowej i odpowiedzialnych za prowadzenie biologicznej reakcji jądrowej enzymów miedziowo-cynkowych.    (18 sierpnia 2021)

WIMPy i biologiczna reakcja jądrowa w organizmie człowieka (doc)

Wimpy i biologiczna reakcja jądrowa w organizmie człowieka (pdf)

 

Jak przegrzać priony? Aktywacja i inhibicja białek prionowych

Co robi grafen w szczepionkach, dlaczego użycie go do aktywacji prionów kamufluje zbrodnię ludobójstwa? Jakie substancje aktywują, a  jakie hamują aktywność prionów? (19 marca 2022)

Jak przegrzać priony Aktywacja i inhibicja białek prionowych (doc)

Jak przegrzać priony Aktywacja i inhibicja białek prionowych (pdf)

Wyniki badania obecności grafenu w płynach infuzyjnych

Czy manipulacja zdrowiem przy pomocy grafenu ogranicza się do szczepionek, czy jest też zwykłych lekach? Spośród ośmiu preparatów medycznych do wstrzykiwań w siedmiu znajdował się grafen! Współczesne apteki wprost promieniują grafenem… (22 lutego 2022)

Wyniki badania obecności grafenu w płynach infuzyjnych (doc)

Wyniki badania obecności grafenu w płynach infuzyjnych (pdf)

Szkodliwość grafenu

A może grafen nie jest szkodliwy, może dostał się przypadkowo, jak pytają naiwnie osoby ciągle wierzące, że rząd chce ich dobra? Artykuł pokazuje na podstawie danych literaturowych zniszczenia w organizmie dokonywane przez grafen (10 sierpnia 2022)

Szkodliwośc grafenu (doc)

Szkodliwośc grafenu (pdf)

Mechanizmy powikłań poszczepiennych COVID-19 i zagadnienie ich terapii.

Czy można pomóc nieszczęśnikom którzy świadomie lub nieświadomie dali się zaszczepić? Co się dzieje w organizmie oprócz śmiesznego przyciągania łyżeczek? Czy śmierć wkrótce po zaszczepieniu to sprawa prionów? Dlaczego umierają głównie osoby, które leczą się na choroby cywilizacyjne? (25 lipca 2022)

Mechanizmy powikłań poszczepiennych (doc)

Mechanizmy powikłań poszczepiennych (pdf)